НАУКОВІ РОЗРОБКИ

Інформаційно-вимірювальний комплекс для моніторингу динаміки об'єктів. Детальніше...

Інформаційно-вимірювальний комплекс апаратури «Спектр-04» розроблений на кафедрі приладів і систем орієнтації та навігації Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут». "Спектр-04" є новим поколінням інформаційно-вимірювального комплексу ИУП-2М, який успішно проводив вимірювання на об'єкті «Укриття» Чорнобильської АЕС, Великому Лівадійському палаці (Ялта) та інших об'єктах.

iim

Комплекс програм автоматизації проєктування оптичних систем. Детальніше...

ПРИЗНАЧЕННЯ: Моделювання, аналіз, оптимізація та розрахунок допусків центрованих, децентрованих і просторових оптичних систем з фіксованими або змінними параметрами, що містять заломлюючі та/або відбиваючі поверхні різних типів.

bone

Вимірювач профілю хребта (Курвіметр). Детальніше...

ПРИЗНАЧЕННЯ: Використовується для вимірювання профілю хребта щодо вертикалі у фронтальній і сагітальній площинах. Дозволяє також виміряти кути повороту елементів кінцівок щодо вертикалі (режим гоніометрії). Курвіметр - неінвазивна, вільна від випромінювання система моніторингу фізичних характеристик хребетного стовпа в саггитальной і фронтальній площині (висоти і радіусу лордозу / кифоза, величини викривлень при сколіозі, деформації хребта і ін.)

bone

Інтелектуальна система обробки польотної інформації. Детальніше...

Реалізовано систему, яка забезпечує аналіз параметрів та характеристик польотної інформації каналів частоти обертання ротору, вимірювання вібрації, температури, витрати палива та каналу запису усіх бортових переговорів на протязі 10 год. Запис проводиться на твердотільні носії.

fly

Багаторакурсний офтальмологічний аберометр. Детальніше...

ПРИЗНАЧЕННЯ: Прилад призначен для збору, реєстрації, обробки, відображення і збереження інформації про оптичні характеристики ока людини.

bone

Мікромеханічний гірокомпас.

Області застосування:

  • морське та річкове судноплавство;
  • круїзні катери та яхти;
  • автономні підводні робототехнічні комплекси;
  • суднобудування.
compass